Kita

Apdovanoti „metų atradimo” laureatai

apklausa_2

Atviro Lietuvos plaukimo čempionato 25 m baseine metu, buvo apdovanoti „metų atradimo“ laureatai. Apklausa buvo surengta federacijos tinklapyje www.ltuaquatics.com. Pirmas balsas užregistruotas rugsėjo mėnesį, o iš viso apklausoje sulaukta per 1800 balsų.

Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Gintautas Bartkus sakė, kad patys geriausi plaukikai, tokie kaip Giedrius Titenis, Vytautas Janušaitis savo pergalėmis jau pripratino visus plaukimo gerbėjus, todėl šiemet „metų atradimo“ nominacijoje norėjosi pagerbti ir paskatinti būtent tuos plaukikus, kurių pavardžių, dar pernai vykusių varžybų metu, lyderių gretose, nesimatė.

Giedrė Grigonytė, Tadas Duškinas, Asta Drevinskaitė puikiai pasirodė pagrindinėse savo sezono varžybose – Olimpiniame Europos jaunimo festivalyje vykusiame Suomijos mieste Tamperėje. Urtė Kazakevičiūtė ir Vaidotas Blažys neparodė to, ko iš jų buvo tikėtasi pagrindinėse savo sezono varžybose – Europos jaunių čempionate Prahoje, bet su kaupu reabilitavosi suaugusių Pasaulio čempionate Romoje.

Internautų simpatijos ir balsai pasiskirstė sekančiai:

apklausa_2

Prizus, 5-kiems daugiausiai balsų surinkusiems, įsiteigė Gedimino Varno vadovaujama UAB „G Sportas“.

 

Nuotraukoje iš kairės: Asta Drevinskaitė, Urtė Kazakevičiūtė, Vaidotas Blažys, Tadas Duškinas, Giedrė Grigonytė

Laureatai gavo:

· angliavandenių energetinį gėrimą su BCAA ir kofeinu „Vitargo Professional“ . Šį papildą rekomendavo jaunųjų plaukikų rinktinės, sėkmingai atstovavusios Olimpiniame Europos jaunimo festivalyje, vyriausias treneris Redas Pivoriūnas. Produktas padeda išlaikyti aukštą energijos aprūpinimo lygį ilgą laiką. Tai svarbu plaukikams, nes varžybose reikia plaukti kelias rungtis, varžybos vyksta rytiniuose – parengiamuosiuose plaukimuose, bei popietiniuose – finaliniuose, be to varžybos tęsiasi kelias dienas.

· NTR  Amino BCAA Mega Strong 20 kaps. – greitesniam atsistatymui po sunkių fizinių krūvių

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai