Kita

1st FINA World Aquatics Convention

368_6885

Lietuvos plaukimo federacijos prezidentė Ilona J.Zuozienė rugsėjo 27-29 dienomis dalyvavo Tarptautinės plaukimo federacijos organizuotoje 1-ojoje FINA pasaulinėje Konvencijoje (1st FINA World Aquatics Convention).

Renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 delegatų, tarp jų Tarptautinio olimpinio komiteto ir Jungtinių tautų atstovai, 202 Nacionalinių plaukimo federacijų nariai, FINA biuro ir komitetų nariai, Televizijos tinklų atstovai, FINA komerciniai partneriai, su plaukimo sportu susijusių verslo įmonių atstovai (Omega, Alge-Timing, Colorado Time Systems, Speedo, Myrtha Pools, Samsung, Malmsten, Great Big Events ir kt.) ir stambiausių FINA būsimų renginių organizatoriai.

Pagrindinis šio renginio tikslas – aptarti FINA vandens sporto šakų vystymo tendencijas ir strategiją XXI amžiuje tarptautiniame ir nacionaliniame lygmenyje, dalintis žiniomis, keistis idėjomis, kurti ir stiprinti ryšius per diskusijas, debatus, susitikimus ir tuo prisidėti prie vandens sporto plėtojimo visame pasaulyje ir atskirose šalyse. Daug dėmesio Konvensijoje buvo skirta Nacionalinių federacijų sėkmingos veiklos skatinimui, pateiktos rekomendacijos administravimo, valdymo, renginių organizavimo klausimais, kurios atsižvelgant į kiekvienos šalies kontekstą ir aplinkybes, galėtų būti taikomos sėkmingai veiklai. Išskirtinis dėmesys buvo skirtas mokymo plaukti svarbai visame pasaulyje ir tuo išsaugojant žmonių gyvybes ir sumažinant negailestingą skendimų statistiką – vidutiniškai kasmet pasaulyje nuskęsta pusė milijono žmonių.

FINA Prezidentas Dr. Julio C.Maglione sveikinimo kalboje pabrėžė, kad nacionalinių federacijų plėtra yra pagrindinė priemonė kuriant tvirtą pagrindą FINA kuruojamų penkių vandens disciplinų pažangai.

Įgyvendinant Konvencijos moto ,,Together We Can Make Aquatics Bigger!” tik  visų mūsų bendras ir ambicingas darbas skatinant plaukimo mokymą, rengiant jaunuosius ir elito plaukikus, tobulinant treniruočių technologijas ir rengiant plaukimo specialistus labai svarbus atsakant į naujus iššūkius plaukimo sporte.

368_6885

Nuotraukoje: LPF prezidente I.J.Zuoziene, FINA prezidentas Julio C. Maglione, Estijos plaukimo federacijos prezidente Evelina Sepp.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai