Plaukimas

Šalies plaukikai renkasi į žiemos pirmenybes Alytuje

Vasario 21–22 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyks tradicinės atviros Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės 2020. Dvi dienas truksiančiose varžybose plaukikai turės galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į 2020-ųjų Tokijo olimpines žaidynes. Pirmenybių metu taip pat vyks Lietuvos rinktinės komandos atranka į Baltijos šalių čempionatą.

Varžybose netrūks ir nacionalinės plaukimo rinktinės narių – čia savo jėgas pasitikrins neseniai iš treniruočių stovyklos Tenerifėje sugrįžę Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius, Kotryna Teterevkova ir Danas Rapšys, šįkart startuosiantis sau neįprastoje rungtyje – 100 m plaukime peteliške.

Alytuje taip pat išvysime Giedrių Titenį, Agnę Šeleikaitę, Povilą Strazdą, Eriką Grigaitį, Eimantą Milių, Jokūbą Keblį, Aleksą Savicką, Pauliną Pekūnaitę, Radvilę Kerševičiūtę, Laurą Šliburytę, Smiltę Plytnykaitę ir kitus šalies plaukikus. Lietuviams konkurenciją palaikys svečiai iš kaimyninės Lenkijos ir Moldovos.

Rytiniai plaukimai penktadienį prasidės 10.00 val., o finalai – nuo 17.00 val. Šeštadienį – atitinkamai 9.00 val. ir 16.00 val. Kviečiame atvykti ir palaikyti sportininkus!

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai