Kita

Sportininkų sveikata – pirmoje vietoje: LPF pradeda bendradarbiavimą su „Gijos Klinikomis“

„Gijos Klinikos“ bendradarbiauja su Lietuvos plaukimo federacija / LPF nuotr.

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) turi naują partnerį sporto medicinos srityje – LPF rinktinių narių sveikata rūpinsis „Gijos Klinikos“.

Lietuvos plaukikams bus teikiamos aukščiausius standartus atitinkančios medicinos paslaugos, apimančios gydytojų konsultacijas, tyrimus ir diagnostiką, chirurgines operacijas ir reabilitacinį gydymą.

Sportininkų medicinine priežiūra rūpinsis ir gydymo procesus stebės „Gijos Klinikų“ Ambulatorinės reabilitacijos centro vadovas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vytenis Trumpickas.

„Mūsų klinikoje jau eilę metų gydosi ir profilaktinius tyrimus atlieka įvairaus lygio atletai. Pacientams galime pasiūlyti kompleksinį gydymą vienoje vietoje, o tai ypač patogu įtempto treniruočių grafiko besilaikantiems sportininkams‘‘, – sakė Vytenis Trumpickas.

Rūta Meilutytė ir gyd. Vytenis Trumpickas / LPF nuotr.

Pasak Lietuvos plaukimo federacijos vadovų, profesionali sveikatos priežiūra sportininkams yra pats tvirčiausias pamatas aukščiausių rezultatų siekimui.

„Svarbu turėti tokį patikimą partnerį sporto medicinoje. Nenuostabu, kad profesionaliems sportininkams, nuolat patiriantiems didžiulius fizinius krūvius, itin reikalinga kompetentinga, aukščiausio lygio medicininė pagalba ir konsultacijos.

Nuo šiol „Gijos Klinikos“ profesionalai rūpinsis ne tik mūsų elito ir jaunimo rinktinių nariais, bet ir suteiks nuolaidas už paslaugas plaukimo bendruomenės nariams, veteranams“,  – džiaugėsi triskart olimpietis, LPF prezidentas Saulius Binevičius.

Jam antrino ir LPF generalinis sekretorius Justas Kalinauskas:

„Žengiame į visai kitą Lietuvos plaukimo rinktinių narių medicininio aptarnavimo lygį. Tikime, kad itin platus „Gijos Klinikų“ ir jos profesionalų teikiamų paslaugų spektras ne tik ženkliai prisidės prie mūsų sportininkų sėkmingų startų pagrindinėse sezono varžybose, bet ir leis jiems dar geriau pažinti savo kūną ir juo rūpintis.“

Iš kairės: Saulius Binevičius, gyd. Vytenis Trumpickas, Andrius Šidlauskas ir Danas Rapšys / LPF nuotr.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai